KOLEN

KOLEN; Koloğlu Holding çatısı altında faaliyet gösteren, grubun elektrik enerjisi ticaretinden, toptan ve perakende satışlarından sorumlu şirkettir. Binlerce seçkin tüketiciden oluşan bir abone portföyünü yönetmekte, her geçen gün abone sayısını artırmaktadır.

KOLEN;  gerek kendi grup üretimleri, gerek maliyet odaklı dış kaynak kullanımı, gerekse olası risklerden uzak, dengeli portföy yapısı ile karşılıklı fayda ve sürdürülebilirlik esasına göre hareket eden enerji çözüm ortağınızdır.

KOLEN kendisini, elektrik satan, abone alan bir enerji şirketinden öte, sizinle kolkola çalışan, enerjiye dair her şeyi konuşabildiğiniz, destek alabileceğiniz enerji çözüm ortağı olarak pozisyonlar. Arkasında son derece güçlü bir mühendislik deneyim ve kadrosu vardır. 

KOLEN’liler abonelerinin memnuniyetini öncelikli hedefleri, kurumsal anlayışları olarak benimsemişlerdir.  Bu memnuniyetin ise KOLEN ile temasa geçilen her mecrada en üst düzey kaliteyi yakalamakla ilgili olduğunun farkındadırlar. İş bu sebeple KOLEN’lilerin mutluluğu ve takım ruhu da çok önemlidir. KOLEN takım ruhunu önemser. Bu ruha destek verir, besler. KOLEN’liler birbirine bağlı, motive bir takım, ailedir. Her KOLEN’li işine koşarak gelir.